Proč muže zajímají vaše lodičky


Dámské lodičky získaly svůj název odvozením od tvaru námořního plavidla, ovšem to není ten pravý důvod, proč se mužům tolik líbí. Jistě, že by bylo možné vyzkoušet na vodní hladině, zda plavou, a některé modely obuvi by to zřejmě i dokázaly a hraví muži by z tohoto nápadu vytvořili náramnou recesi, ale zaměřme se nyní na tuto obuv jako na erotickou pomůcku.

dámské lodičky

Erotika hraje v životě dospělých lidí významnou úlohu, dokonce nejvýznamnější ze všech, a kvůli rozkoši a orgasmu dokážeme provádět někdy až neskutečné věci, přičemž dámská obuv v tomto procesu nesmí chybět. Tentokrát však nemáme na mysli ryzí fetišismus, úchylku, kdy muži vystačí s pouhým fetišem bez zájmu o živou bytost, chtěli bychom zdůraznit, jak důležitý význam mají ženské nohy y chodidla v sexuálních radovánkách.

papírové loďky

Když se po ulici prochází dívka v krátkých přiléhavých šortkách a v obuvi na podpatcích a její nohy jsou znatelně podrobovány pohybovým aktivitám, s muži to doslova cloumá, Málokterý si nechá ujít příležitost alespoň na chvíli se zahledět na tu krásu, případně pořídit video či fotku, a ve svých představách si maluje, jak je té dívce nablízku, a jak se může svůdných nohou dotýkat, hladit je a mazlit se s nimi. Ačkoli nohy nejsou přímo pohlavním orgánem, nedávají mužům klidně spát. Proč to tak je?

Nohy patří k ženské postavě zcela neodmyslitelně a zajímají nás na nich jejich sexy tvary, všechny ty elegantní paraboly a elipsy a další zakřivení, a to zejména je-li zvednutá pata do výšky. Nohy jsou nejvíce svůdné s vyklenutou klenbou a výrazným kotníkem a zřejmě právě klenba může za to, proč po dolních končetinách tolik toužíme. Obuje-li si dívka kotníkové lodičky, je to více vzrušující, než obuv s rovnou podrážkou, tehdy totiž nožní klenba zaniká ve vzpřímeném postoji a není to ono.

Díky obuvi na podpatcích si vlastně uvědomíme, že nás na ženských nohách zajímají především chodidla, a že bez jejich dokonalého tvaru bychom takovou radost ze stehen a lýtek rozhodně neměli.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:20. 9. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink