K čemu je vám dobrý Tribullus terrestris


Tribulus terrestris recenze je dotaz, zadávaný do vyhledávačů muži, kteří si v praxi ověřují to, co potřebují zjistit o této adaptogenní rostlince. Možná ji budete znát pod názvem Kotvičník zemní a možná také víte, že je to vynikající přírodní pomocník pro zvýšení libida a udržení erekce. Kotvičník, podobně jako jiné adaptogeny, napomáhá udržet potřebnou hladinu testosteronu v mužském těle, a právě tento hormon je předmětem diskuse v mnoha webech, které řeší současnou neblahou situaci lidstva,

Kotvičník zemní

Lidé se za své problémy mohou sami – víte, jaká je nejhorší lidská vlastnost? Ješitnost a neschopnost přiznat si vlastní chyby. A právě toto vede mnoho lidí až na okraj propasti, protože si nejsou schopni zjistit a ověřit skutečnou pravdu o příčinách poklesu mužské erekce.

Jednou z největších chyb současné civilizace je stres, respektive situace, které vedou ke stresu celé společnosti. Mohou za to špatné mezilidské vztahy v domácnosti, v práci, na ulici, v obchodě, na úřadě, zkrátka všude, kde se pohybujete. Dokonce i na dovolené se lidé stresují. Chcete-li v této „válce“ uspět, zaměřte se na stresové faktory a ze svého života jeden po druhém odstraňujte. Nápomocný v tom bude i zmíněný kotvičník a spolu s ním i Maca peruánská, Korejský ženšen, Pískavice řecké seno, Ashwagandha nebo Bacopa monnieri. To vše jsou významné adaptogenní bylinky s mnoha potřebnými živinami a schopnostmi udržet v těle hormonální rovnováhu, dodat energii a posílit chuť na sex, odolnost, aktivitu a svalovou sílu.

ženské rty

Změňte jídelníček – samotný stres však není jedinou příčinou problémů současného lidstva, velký podíl na této neblahé situaci má i to, co si vkládáme do úst. Zařazujte častěji do jídelníčku luštěniny, ořechy, mnoho zeleniny a ovoce a celozrnné obiloviny a vyhýbejte se konzervám, fastfoodům a cukrovinkám. Nechte si poradit i v prodejnách zdravé výživy.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:23. 9. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink