Nenechte si pokazit váš sex negativními jevy


Lidský život na této planetě rozhodně není ideální. Možná vám také připadá spíše stále složitější a náročnější, a to zejména v důsledku zneužívání technického pokroku. Když totiž neexistovaly počítače, nikdo vám nemohl podstrčit falešnou webovou stránku a nabourat se do vašeho účtu. Mohl vás okrást leda tak na ulici nebo doma, což nebylo tak jednoduché.

ženský obličej

Rádi bychom se nyní zaměřili na sex v současné přetechnizované době. Ten nám sice ulehčují některé erotické pomůcky, ale to podstatné je stále v naší režii – chuť se milovat a udržet dostatečně pevnou a dlouhou erekci. Na mužskou erekci má neblahý vliv zejména stres. Nejsilnějšími stresovými vlivy jsou špatné mezilidské vztahy na pracovišti, doma či venku na ulici a napomáhá k tomu ještě technologie mobilní komunikace, Internetu a sociálních sítí.

Odložte mobil, vypněte notebook a TV – chcete-li si udržet dlouhou erekci, udržujte od těchto technologií patřičný odstup. Netahejte je do ložnice a všechna zařízení alespoň před milováním vypínejte. Nenechávejte je zapnuté i v noci a usínejte s čistou hlavou.

dívka na okně

Komunikujte spolu verbálně – partneři v milostném vztahu by měli být spolu co nejvíce v těsném fyzickém kontaktu a neustále spolu komunikovat. SMS zprávy a e-mail do kvalitního vztahu nepatří a takto komunikujte pouze s cizími lidmi, když potřebujete objednat zboží z e-shopu nebo řešit pracovní záležitosti.

Buďte jeden druhému oporou – ne vždy se daří udržet erekci a muži pak sahají po berličkách typu jak koupit Viagru. Zajímejte se raději o zdravou výživu a léčivé bylinky pro podporu tvorby testosteronu, ty jsou na rozdíl od Viagry bezpečné. Do této kategorie patří například Kotvičník zemní, Maca peruánská, Rozchodnice růžová a Ženšen. Buďte k sobě jako partneři upřímní a podporujte se i v těžkých chvílích, kdy vám není zrovna do zpěvu, tím významně upevníte váš partnerský vztah.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:20. 9. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink