Kolagenová kosmetika


Opravdu neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že je jí úplně jedno, jak ona vypadá. Například já, která o sebe pečuje celý život, tak já si dávám na vzhledu velice hodně záležet. Ale věřte mi, že krása a vzhledu není opravdu dána od přírody a není to jenom tak něco automatického a jednoduchého. Je logické, že také v nějaké míře v tomhle hrají geny. Já mám to štěstí, že já mám geny dobré. Například moje babička, které je osmdesát let, tak na ní byste sotva hledali někde nějaké vrásky na pleti. Má samozřejmě takové ty hluboké rýhy, ale to už je tím, že má povadlou kůži. Ale že by byla nějak vrásčitá, tak to samozřejmě ne.

Kolagenové mýdlo.

Babička, řekla, že celý život na sebe mazala sádlo a nebo máslo, aby měla stále hydratovanou pleť. V dnešní době je to už úplně něco jiného a nedokáži si představit, že by mi třeba v kosmetickém studiu na mě na plácali nějaké vepřové sádlo. To by mi vadilo a už bych do toho kosmetického salonu nikdy nešla. Také mi byl doporučen kolagen na pleť. Já si myslím, že každá žena už kolem třicítky by měla užívat kolagen na pleť. A samozřejmě, že ji nemusí být zrovna nutně třicet let čárky, ale také klidně i ve dvaceti letech může užívat kolagen na pleť. Kolagen na pleť je velice výhodný v tom, že vaše kůže potom zůstane déle pružná a hydratovaná a právě se na ni nebudou tvořit tak rychle jemné linky a vrásky, jako na pleti, které chybí opravdu velké množství kolagenu.

Ráda se maluji.

Pokud vám chybí kolagen, tak na vaší pleti to půjde vidět. A navíc, pokud budete brát kolagen pravidelně, tak tím potěšíte také své nehty a vlasy a také vaše klouby budou vrnět blahem. Protože potom není nic horšího, než když třeba máte krásnou pleť, ale stále vás bolí klouby a šlachy, takže to by potom nešlo ruku v ruce dohromady. Nezoufejte a zkuste kolagen na pleť zkombinovat třeba s nějakým kvalitním hydratačním krémem. Myslím, že kolagen na pleť bude vždy skvělá volba.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:27. 8. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink