Bydlení za skvělé ceny


Naprostá většina lidí dnes chce stavět novostavbu. Do rekonstrukce staršího domu nebo bytu se moc lidí nehrne. Nikdy totiž nevíte, jaká nepříjemná překvapení na vás ve starší stavbě čekají. Někdy všechno o stavu staré nemovitosti neví ani majitel či realitní kancelář, která nemovitost prodává. Problém potom bude prokazování toho, jestli například o prasklém potrubí někdo věděl či nikoliv. Stavbou nového bydlení si tyto starosti a problémy ušetříte, a budete mít nový dům za možná stejnou cenu. Cena rekonstrukce je totiž často vyšší než stavba novostavby, a to proto, že se často musí počítat i s demolicí a odvozem suti.

nový bungalov

Patrový nebo přízemní
Pokud teprve budete hledat pozemek, měli byste si už ujasnit, jaký dům byste chtěli. Pokud neseženete pozemek dostatečně velký, budete nespíš muset postavit patrový domek. Jestli ale toužíte po přízemním domě, nejspíš vás čeká hledání rovného a velkého pozemku, a nejlépe ne příliš daleko od města. Takových pozemků už ale moc není a jsou poměrně drahé. Jestli chcete ušetřit, buď zvolte menší pozemek a stavte na patro, a nebo si kupte pozemek ve větší vzdálenosti od města. Jenže zase projedete hodně benzínu či nafty.

Nejžádanější stavbou posledních let je rodinný dům bungalov. Většinou jej najdeme v podobě přízemního domu. Právě přízemní domy jsou velmi populární proto, že se v nich nemusí chodit do patra. Mnoho lidí má obavy z toho, že by v důchodu nemohli chodit nahoru kvůli zdravotnímu stavu. Jestli se toho bojíte taky, přízemní dům pro vás bude jasnou volbou.

moderní dům

My pro vás můžeme postavit zděný dům i dřevostavbu. Dodáváme kompletně hotové ? domy, ve kterých chybí jen kuchyňská linka. Naše domy si můžete prohlédnout na našem webu, a z nich si můžete vybrat svého favorita. Pokud vás nezaujal žádný z typových projektů, můžeme pro vás připravit individuální projekt.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:27. 8. 2023

Byt a dům

Bookmark the permalink