Voda bez závady


Vzpomínám si, kdy nám jako malým dětem rodiče oznámili, že konečně už budeme mít také na zahradě bazén, jako všichni sousedé. Abych se přiznala, tak mě jako malému dítěti to opravdu hodně chybělo a vadilo, že my byli jediní, kdo vlastně nemá na zahradě bazén. A tedy, když vlastně opominu takové ty malé nafukovací gumové bazénky, tak vlastně jsme také měli bazén. Jenomže to byla voda sotva do půli lýtek a nedalo se v tom vůbec plavat a nebo dělat nějaké blbosti, jako se dělaly normálně. Prostě si jen tak hrát.

Máme chemii v bazénu.

Dříve bylo úplně normální, že celé léto všichni trávili čas na zahradě, a to hlavně v bazénu. My jsme také sice měli ty malé bazénky, ale opravdu tam nešlo nic dělat. Proto jsem byla ráda, když se rodiče už konečně rozhoupali, že nám také pořídí bazén. Sice to nebylo nic extra a nebylo to nic velkého, ale mě to vůbec nevadilo. Logicky také rodiče k tomu všemu pořídili různé doplňky k bazénům, jako například speciální tablety 5 v 1, které udrží vodu opravdu dlouho čistou a zdravotně nezávadnou. Také ta voda vypadá potom více průzračně a čistě, takže jsem opravdu ráda, že tohle oba rodiče vůbec udělali, protože bych nechtěla, aby voda v bazénu byla zkažená.

Krásný čistý bazén.

Znám několik případů, kdy třeba voda v bazénu úplně zezelenala, kdy to potom zapáchalo a vůbec nikdo se v tom nechtěl koupat. Vy byste se koupali v nějaké špinavé zelené vodě, která zapáchá? Já si myslím, že opravdu nikdo by tohle nechtěl zažít. Takže vám taky doporučuji, kdybyste si chtěli pořídit bazén, tak hlavně si na to vezměte také na různé tablety pět v jednom, které vám udrží potom vaši vodu v bazénu dlouho čistou a vy si tak budete moct užívat opravdu dlouho různých letních radovánek. Nyní máme opravdu veliký bazén, který je vysoký metr a půl a jsem spokojená. Podle mě budete s tabletami pět v jednom určitě spokojení.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:27. 8. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink