Zarezervujte si jízdní kola včas


Půjčovny jízdních kol mají dnes zelenou. V naší zemi je o cyklistiku obrovský zájem, který ještě podpořili nadšenci, co se pustili do značení cyklotras. Těch je u nás takový počet a tak kvalitní značení, že patříme v tomto směru ke světové špičce. Cyklistiku lze provozovat na rekreační úrovni ale i bez vlastnictví jízdního kola, docela jednoduše usednete do auta, přijedete k objednanému penzionu, ubytujete se a druhý den si vyzvednete kola v půjčovně. Budete je mít k dispozici třeba na celý týden a nemusíte se starat ani o jejich přepravu, ani o údržbu.

rezervační systém

Jestliže právě vy bydlíte v turisticky atraktivní lokalitě, například na Třeboňsku, Českokrumlovsku, na Vysočině či v oblasti České Sibiře, a máte podnikavého ducha, půjčovna jízdních kol tu může docela slušně prosperovat. Půjčovnu jízdních kol lze také rozšířit o další sportovní potřeby, jako jsou tenisové rakety, je-li součástí vašeho penzionu tenisový kurt, pingpongové pálky, volejbalové míče, míče na fotbal atp. Co by se vám ovšem mohlo zamlouvat, je online rezervační systém.

Pokud pronajímáte dvě jízdní kola a čtyři tenisové rakety s jedním volejbalovým míčem, tak rezervační systémy neupotřebíte, ale máte-li v plánu mít na skladě jízdních kol třeba padesát, a k tomu ještě budete otevírat posilovnu a saunu, bude to bez online rezervačních nástrojů složité a komplikované. Rezervační systémy pracují nonstop 24 hodin denně a díky nim máte perfektní přehled o vašich zákaznících a jejich požadavcích. Můžete odkudkoli okamžitě jednat a přizpůsobit tomu váš program a také ihned řešit zákaznické požadavky, třeba pozdě večer nebo v noci i mimo běžnou pracovní dobu.

online spolupráce

Každý zákazník se zároveň vždy dozví, co je na skladě k dispozici, co je již rezervováno, a jaké termíny mohou připadat v úvahu třeba pro příští dovolenou. Rezervační systém vám také může pomoci zvýšit oblíbenost v uživatelských recenzích, které jsou dnes pro vyhledávání podobných služeb klíčové.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:20. 7. 2023

Služby

Bookmark the permalink