Jak se liší náplně do elektronických cigaret?

Náplně do elektronických cigaret nejsou všechny stejné. Liší se v mnoha ohledech.

Základním rozlišením je samozřejmě chuť. A skvělé je, že si můžete vybrat z tolika příchutí, že nebudete vědět, kterou vyzkoušet dřív. Ať máte chuť na něco mentolového, ovocného, dezertového, tabákového…máte na výběr ze stovek různých příchutí. Zatímco dříve byli spoustu příchutí umělých a nedobrých, dnes už si můžete vybírat tak dobré příchutě, že budete mít pocit, že máte na jazyku skutečně rozmačkané ovoce, nebo ukusujete ze svého oblíbeného dezertu.

vapování

Další, v čem se náplně odlišují, jsou v tom, v jakém stavu si je zakoupíte. Můžete si koupit již hotové liquidy, které jsou namíchané a již připravené k okamžitému použití. Prodávají se v různé síle nikotinu, případně s nikotinovou solí. Prodávají se i s různým poměrem PG a VG. Do systémů DL doporučujeme zvolit Náplně do elektronických cigaret High VG 70/30 https://www.e-cigo.cz/high-vg/

Dále si můžete zakoupit aroma, které budete poté míchat s bází a nikotinovými boostery. Míchání se nemusíte bát, na internetu je spoustu kalkulaček, které za vás dokážou vypočítat, kolik aromatu a kolik báze je potřeba pro správně připravený liquid. Nevýhodou je jen to, že takový liquid se musí nechat zrát i několik týdnů, než ho můžete vapovat.

vapování

Další možností je shake and vape. Dostanete lahvičku určitého objemu, v kterém bude již připravené aroma, většinou tak 12–20 ml. Do té samé lahvičky přidáte bázi a případně nikotinový booster, až po okraj. Pak zatřepete s lahvičkou, a máte liquid připravený k vapování. Ve většině případů je ale stejně vhodné nechat liquid odležet. Ovocné příchutě většinou odležet nepotřebují, ale tabákové a různé sladké příchutě získají daleko lepší chuť, když zůstanou pár dní nebo týdnů zrát, a to i v systému shake and vape. Můžete průběžně zkoušet a ochutnávat.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:21. 7. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink