To je opravdu zajímavý krok


Mnoho z nás tento dozor ve svém zaměstnání svými nadřízenými nenávidí, proto se chcete postavit na vlastní nohy. Být svým pánem ve své práci, to již něco je. Je to sice riziko, ale vy víte jak na to. Koupíte nějakou nemovitost na umístění vaší firmy, nakoupíte materiál, pořídíte si vozový park, naberete kvalitní zaměstnance. Samozřejmě, že máte i podnikatelský plán, ten podle vás nemá žádnou chybu. Vyplníte svou firmou díru na trhu. A překonáte všechny možné konkurence. Takže je vše připravené, jen chybí jedna maličkost, a to podstatná.

schody pro hypotéku

Na koupení nějaké nemovitosti na umístění vaší firmy, na kanceláře, na sklady, na nakoupení materiálu, na pořízení vozového parku a na nábor kvalitních zaměstnanců, potřebujete finanční prostředky. Takže navštívíte svou banku. Ale tam jste již byli, a k vaší smůle bohužel půjčka nebyla schválená. Ano, je to možné. Nějaký záznam v registru, nedostatečný příjem, to mohou způsobit. Nemusíte, ale zoufat a házet flintu, tedy firmu do žita. Co takhle navštívit nebankovní společnost a požádat o hypotéku bez registru Americká – nebankovní – hypotéka.

máme již hypotéku

To může být pro vás tím správným řešením pro váš podnikatelský záměr. Jen musíte uvedené nebankovní společnosti, která vám vyjde vstříc, ručit nějakou nemovitostí. Toto ručení totiž zajistí, aby probíhaly řádné platby klientů společnosti, takže není zde na místě váhat. Vhodné nemovitosti pro vaše podnikání, v dobrém místě, se kupují velmi rychle. Každý z nás se snaží nějak zabezpečit v této nejisté době, plné drahoty, nejistot a inflace. A to nejen podnikatel. A až vše pro svou firmu koupíte, postavíte a seženete, máte vyhráno. Už budete jen plnit svůj podnikatelský sen. Ale jednejte rychle, kupujte materiál, budujte vozový park, nabírejte kvalitní zaměstnance. Proč ta rychlost? Konkurence totiž nespí a může vás klidně předběhnout.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:30. 9. 2023

Finance

Bookmark the permalink