Podrží a vydrží


Zná to asi každá žena, bohužel s přibývajícím věkem a zejména po těhotenstvích a mateřstvích už jejich tělo bohužel nevypadá tak, jako kdyby jim bylo dvacet let. Je to přirozený způsob stárnutí, ale ženy si dokáží velice dobře umět pomoci různými vychytávkami, a to nemluvíme jenom o vlasech nebo kosmetice, že nakonec mohou vypadat ještě lépe než ve dvaceti. Ale toto úskalí se bohužel dotýká i prsou a jejich tvaru. Některé ženy z toho mohou mít i depresi, ale třeba na prsní implantáty si netroufnou, nebo na ně zkrátka a jednoduše nemají prostředky.

top

Asi se vám nikdy ještě nestalo, že byste byla ochotná vyjít z domu jen tak bez podprsenky, viďte? Chápeme ten ostych, není to jednoduché, pokud se ani s odhalenými prsy necítíte dobře, jen vám je trochu líto těch topů, která mají odhalená záda, a které si pořád šetříte ve skříně se snem, že třeba jednou přijde den, kdy najdete způsob, jak si je na sebe vzít, protože vám je prostě líto je vyhodit. Tak ten den nastal. Představujeme vám totiž Lifties, které se stanou vašimi nejlepšími kamarádkami, pokud si právě takový kousek oblečení chcete obléct.

modelka

Ať už jdete na rande, kdy chcete poodhalit nenápadně trochu více nebo chcete jít na ples, kam si oblečete krásnou róbu bez ramínek a průsvitná ramínka by vám celý dojem jenom kazila a působila neesteticky, můžete právě v těchto případech použít Lifties, což jsou pásky na prsa, díky kterým dostanete vaše ňadra do tvaru, který potřebujete přizvednete, posunete blíže k sobě, prostě tak, jak se vám pod daný kus oblečení bude hodit. Jsou voděodolné, ustřihnete si požadovanou délku, můžete si vybrat bílé, béžové nebo černé, jsou hypoalergenní, bezbolestně je odstraníte. Nikdo nepozná, že nemáte podprsenku a přitom budete mít odhalená záda. No to je naprosto fantastické, váš sen se splní a konečně oprášíte ty topy!

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:30. 9. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink