Stěhujeme se do nového domu


Zakoupili jste rekreační objekt a rádi byste jej upravili pro celoroční užívání? Prodali jste městský byt a už nechcete ve městě nadále žít? Takovéto rozhodnutí láká mnoho lidí, protože zjišťují, jak jim město odčerpává energii, přispívá k chronickému stresu a obecně zkracuje život. Bydlet na venkově, v rekreačních oblastech, má ještě jednu výhodu – snáze tu ušetříte za vytápění i za elektrickou energii, a máte-li k dispozici vlastní zdroj vody, fotovoltaiku na střeše a krb na dřevo, jste rázem prakticky energeticky soběstační.

ocelové kontejnery

Rozhodnutí prodat byt a koupit rekreační chatu může přijít ze dne na den, vyhlédnete si vhodný objekt v realitních novinách nebo na inzerát, dohodnete podmínky prodeje a předání nemovitostí, ošetříte vše smluvně, a můžete se stěhovat. Stěhovací proces však může komplikovat ještě jedna věc – příliš mnoho věcí v bytě anebo předměty v chatě, jimiž se chcete nejprve probrat, než je vyhodíte. A pokud budete chatu rekonstruovat a připravovat ji na celoroční pobyt, například bourat příčky, zateplovat a stavět podlahové topení či novou kuchyň, může se vám tu hodit na krátkodobou (nebo i delší) výpomoc pronájem skladu z Prahy 6 OTP sklady.

přeprava kontejnerů

Skladové kontejnery jsou ocelové přepravní a skladové boxy o rozměrech dvanáct nebo šest metrů na délku a v průřezu dva a půl metru (výška a šířka), kam lze ukládat veškeré bytové vybavení. Kontejner zabezpečuje uložené věci před povětrnostními vlivy velmi spolehlivě, a má i uzamykatelná vrata. Necháte-li si přistavit kontejner přímo před dům, máte pak volné pole působnosti pro všechny stavební činnosti v domě, a zároveň budou vaše věci v bezpečné vzdálenosti od stavebních prací. Kontejner vám přistaví na zahradu přepravním kamionem a mobilním jeřábem a vy pouze musíte zajistit dostatečně velkou volnou a také rovnou plochu pro jeho umístění.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:12. 1. 2024

Služby

Bookmark the permalink