Léto u vody

Ano, je to tak. Takto strávené chvíle vám přidají na energii a nevyčerpávají tak, jako pobyt na přímém slunci. A to jsou ještě lidé, kteří musí přímo pod dopadem slunečních paprsků pracovat. To je, jak se říká, dobré tak na mašli. Jenže se nedá nic dělat. A takový člověk, který stráví osm hodin na slunci si pak jistě rád hupne do svého bazénku s křišťálově čistou vodou a labužnicky si v něm zaplave.

A když už je unaven plaváním, může si v poklidu vytáhnout lehátko, a na něm dále na vodní hladině odpočívat. Číst si nějakou knihu nebo podřimovat, jak kdo a podle toho jaké má gusto. Prostě, relaxace u bazénu je pravděpodobně nenahraditelná. Zkuste si to.

pes v bazénu

Ti, kteří svůj bazén nemají a nemohou to mají o dost složitější. A to, co jej mít mohou a nechtějí by se měli zamyslet, zda jeho koupě nebude velmi dobrá investice. Stačí si spočítat náklady na návštěvu běžného veřejného koupaliště a hups, máte to tady. A to se ještě nebavíme o cestě tam a zpět. Náklady na benzín nebo jízdné, ale hlavně čas. O ten jde především. Tu dobu, co projedete je lepší trávit u vody, nemyslíte?

Ano, abyste měli vodu bezvadnou, je třeba pro to něco dělat. Ale to je tak pět minut v týdnu, když to všechno sečteme dohromady. Takže to není zase tak moc proti cestě na plovárnu a zpět.

bazén

Budete k tomu potřebovat pár věcí, například bez filtrace se jen těžko obejdete. A je dobré koupit pískovou, ty kartušové jsou určeny spíše k vířivkám a tak podobně. I když malý bazén utáhnou v pohodě, ale výměna náplně se musí provádět často a je pracná. Navíc leze do peněz. Kdežto písek do pískové filtrace šlape skoro pořád a jen jednou za čas jej stačí propláchnout. Vyměnit písek samotný lze tak jednou za tři léta, pokud je to vůbec nutné.

Ale to jsme už u záležitostí kolem hotového a postaveného, nebo zapuštěného bazénu. Tak neváhejte a kupte si ho.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:15. 7. 2023

Výrobky

Bookmark the permalink