Budete prodávat nemovitost?

I když jste nikdy nekupovali byt či dům nebo jinou nemovitost, nejspíš jste ze zvědavosti otevřeli inzeráty s nemovitostmi, abyste se podívali co se za kolik prodává. A teď když něco potřebujete prodat, asi přemýšlíte jak na to. Prodej nemovitosti není jednoduchá věc, a proto si lidé ve většině případů na tuto práci najímají realitní kanceláře. Ty si samozřejmě za svou práci nechají zaplatit tak jako všichni ostatní, ale to mnoha lidem vadí, a tak se snaží svoje majetky rozprodávat sami. Jenže často bez úspěchu. Realitní makléři totiž znají trh s nemovitostmi, který se liší podle oblastí, znají kupní sílu a mají zkušenosti s jednáním s notáři i s katastrem nemovitostí. Proto se vyplatí jim za jejich služby zaplatit.

starý dům

Velkou pomoc může nabídnout fotograf nemovitostí scan360.cz, který dokáže vytvořit takové fotky, aby nemovitost vypadala v inzerátu dobře. Každý chce vidět fotografie bytu, domu a dokonce i pozemku, protože nikdo nechce ztrácet čas prohlížením inzerátu ve kterém nenajde fotografie. Každý chce vědět co eventuálně kupuje, takže fotky jsou potřeba vždycky. Nejvyšší šanci na prodej mají inzeráty, které mají fotek dostatek, a které vypadají dobře. I když nemovitost není v nejlepší kondici, vždycky se dá nafotit tak aby vypadala alespoň trochu obstojně.

prohlídka bytu

Jestli chcete svou nemovitost prodat sami, asi si ji budete i sami fotit. Musíte ale uznat, že na první pohled rozeznáte zda je inzerát focený profesionálně či laicky. Někdo kdo nefotí každý den nedokáže pracovat s místem tak aby plně využil jeho potenciál. V případě že budete chtít co nejrychleji prodat co potřebujete, obraťte se na nás, protože vám můžeme pomoct. Nemovitosti fotit umíme a určitě zvládneme i tu vaši vyfotit tak abyste co nejdříve měli nejednoho zájemce. Někdy se zázraky udělat nedají, ale všechno se dá nějak využít.

Date
Categories
Tags
Permalink

Published:15. 7. 2023

Služby

Bookmark the permalink